nr 1568 5373
Etsning
"Charta Marina 1539, (eftertryck). Bildmått: 40x61 cm, yttermått inklusive ram: 51x71 cm. Ej signerad
| Utrop: |
400 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 2 oktober 2023 kl 20:47:45
| Tid |
Kund |
Bud |
28/9 21:22:04